=

Praca przy zieleni miejskiej

Jeśli należysz do osób, które chętnie pracują na świeżym powietrzu i aktualnie szukasz nowej pracy, AB MN Holandia posiada kilka interesujących ofert.
Sprawdź aktualne oferty pracy na naszej stronie Facebook.
Po co męczyć się w czterech ścianach, skoro można doskonale spełniać się w pracy na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni? Praca w zieleni jest odpowiednia dla kandydatów w różnym wieku, niezależnie od tego, czy dopiero ukończyli oni szkołę, czy są doświadczonymi specjalistami w danej dziedzinie. Praca przy zieleni miejskiej należy do sektora, w którym w sezonie jest bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników, którzy wiedzą, co znaczy zakasać rękawy.

Poszukujemy pracowników do pracy przy zieleni miejskiej, którzy potrafią pracować samodzielnie

Systematycznie poszukujemy pracowników przy zieleni miejskiej, którzy wiedzą jak obchodzić się z zielenią. Zwłaszcza firmy ogrodnicze oraz zleceniobiorcy urzędów miejskich poszukują w sezonie dodatkowych pracowników. Najczęściej poszukiwani są:

  • Ogrodnicy
  • Pracownicy do utrzymania zieleni miejskiej (parki, skwery itp.)
  • Pracownicy do pielęgnacji pól golfowych
  • Pracownicy do utrzymania poboczy dróg
  • Pracownicy do wykaszania trawy i przycinki krzewów

Biorąc pod uwagę jak obszernym sektorem jest zieleń, biuro AB Midden Nederland, której przedstawicielem na terenie Polski jest nasze biuro AB MN Holandia, posiada szeroką gamę ofert pracy od funkcji ogólnych do specjalistycznych. Również dla osób wykazujących chęć nauki zawodu i dalszego rozwoju sektor ten ma wiele do zaoferowania. 

Właściwa osoba na właściwym miejscu

Praca przy zieleni miejskiej oferuje Tobie jako fachowcowi wiele możliwości. Bardzo ważne jest dla nas dopasowanie Twoich możliwości do miejsca pracy. Dlatego zawsze najpierw umawiamy się na rozmowę, by dowiedzieć się, czego dokładnie szukasz. Naszym celem jest zatrudnienie właściwej osoby na właściwym miejscu, niezależnie od funkcji.

Oferty pracy w zieleni miejskiej w regionie Midden Nederland

Biuro AB Midden Nederland, które reprezentujemy na terenie Polski, posiada różne oferty pracy w zieleni miejskiej mieszczące się w regionie Midden Nederland. U nas znajdziesz oferty między innymi w miastach: Utrecht, Hilversum, Dordrecht, Gorinchem, Culemborg, Nieuwegein oraz Amersfoort. Sprawdź nasze aktualne oferty w dziedzinie logistyki i wyślij swoje zgłoszenie już teraz!