=

Praca w sektorze rolniczo-ogrodniczym

Szukasz ciekawej pracy w sektorze rolniczo-ogrodniczym? Nudzi Cię monotonia i lubisz wykonywać zróżnicowane czynności w pracy? W takim razie mamy dla Ciebie kilka różnych ofert. Czekamy na Twoje zgłoszenie i chętnie połączymy Twoje predyspozycje z nową ofertą.
Sprawdź aktualne oferty pracy na naszej stronie Facebook.
Znalezienie nowej pracy nie zawsze jest łatwe. Jak zatem sprawić, by nowa praca była niczym skrojona na miarę Twoich potrzeb? Najchętniej chciałbyś, by praca doskonale korespondowała z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, ale przyjazne środowisko pracy oraz dobry kontakt ze współpracownikami są równie ważne. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym celem jest znaleźć Ci wymarzoną pracę. Zależy na tym całej naszej organizacji AB Midden Nederland, , której przedstawicielem na terenie Polski jest nasze biuro AB MN Holandia.

Szukamy talentów do ofert w sektorze rolniczym i ogrodniczym

Sektor rolniczy i ogrodniczy jest niezwykle obszerny i oferuje wiele możliwości. Codziennie poszukujemy pracowników do pracy w następujących sektorach:

  • Uprawa warzyw i owoców
  • Hodowla bydła mlecznego
  • Sektor drobiarski
  • Sektor mięsny

To tylko wybrane sektory, a możliwości pracy wśród nich jest wiele. Od dojenia krów po prace logistyczne. Od techniki budowania obór po prace transportowe. Mówiąc krótko: sektor rolniczo-ogrodniczy jest niezwykle różnorodny i oferuje wiele możliwości.

Odpowiedni pracownik w sektorze rolniczo-ogrodniczym na właściwym miejscu

Jeśli chcesz pracować w sektorze rolniczo-ogrodniczym, ale nie wiesz dokładnie jaka funkcja najlepiej do Ciebie pasuje, AB chętnie Ci pomoże. Podczas rozmowy dowiemy się jakie są Twoje możliwości oraz która oferta będzie najbardziej pasowała do Twoich życzeń i kwalifikacji. U nas możesz znaleźć oferty pracy na każdym poziomie. Nasi zleceniodawcy szukają pracowników nie bojących się zakasać rękawów, których motywacja i dobre chęci często liczą się bardziej niż wykształcenie czy doświadczenie.

Oferty pracy w sektorze rolniczo-ogrodniczym w regionie Midden Nederland