=

Praca w sektorze logistycznym i magazynach

Szukasz oferty pracy w logistyce pasującej doskonale do swoich potrzeb? W takim razie chętnie pomożemy znaleźć Ci ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.
Sprawdź aktualne oferty pracy na naszej stronie Facebook.
Znalezienie nowej pracy nie zawsze jest łatwe. Jak zatem sprawić, by nowa praca była niczym skrojona na miarę Twoich potrzeb? Najchętniej chciałbyś, by praca doskonale korespondowała z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, ale przyjazne środowisko pracy oraz dobry kontakt ze współpracownikami są równie ważne. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym celem jest znaleźć Ci wymarzoną pracę. Zależy na tym całej naszej organizacji AB Midden Nederland, której przedstawicielem na terenie Polski jest nasze biuro AB MN Holandia.

Poszukujemy pracowników do pracy w logistyce i magazynie

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroką gamę ofert pracy w logistyce i magazynie. Niezależnie od posiadanego doświadczenia, jesteśmy w stanie dla każdego znaleźć odpowiednią ofertę. Wśród nich między innymi:

  • Kierowca samochodów ciężarowych
  • Kierowca wózków widłowych i wózków wysokiego składowania
  • Pracownik magazynu
  • Pracownik do zbierania zamówień (order picker)

Jesteś elastyczny, łatwy w kontaktach oraz posiadasz prawo jazdy? W takim razie spełniasz już kilka warunków do pracy w logistyce. Jeśli okażesz się doskonale pasującym ogniwem w łańcuchu naszych logistycznych ofert pracy, możesz liczyć na różnorodną pracę w branży logistycznej.

Właściwy pracownik logistyki na właściwym miejscu

Praca w logistyce lub magazynie oferuje Tobie jako fachowcowi wiele możliwości. Bardzo ważne jest dla nas dopasowanie Twoich możliwości do rodzaju pracy. Dlatego zawsze najpierw umawiamy się na rozmowę, by dowiedzieć się, czego dokładnie szukasz. Naszym celem jest zatrudnienie właściwej osoby na właściwe miejsce.

Oferty pracy w logistyce w regionie Midden Nederland

Biuro pośrednictwa pracy AB Midden Nederland, którego przedstawicielem na terenie Polski jest nasze biuro AB MN Holandia, posiada różne oferty pracy w logisctyce mieszczące się w regionie Midden Nederland. U nas znajdziesz oferty między innymi w miastach: Utrecht, Hilversum, Dordrecht, Gorinchem, Culemborg, Nieuwegein oraz Amersfoort. Oferujemy dobre warunki pracy z możliwością doszkalania i dalszego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty w dziedzinie logistyki i wyślij swoje zgłoszenie już teraz!