=

Praca w sektorze budowlanym i infrastrukturze

Jesteś tzw. 'złotą rączką' i lubisz nowe wyzwania? Szukasz pracy w budownictwie? W takim razie my szukamy Ciebie! Czekamy na Twoje zgłoszenie i chętnie połączymy Twoje predyspozycje z nową ofertą.
Sprawdź aktualne oferty pracy na naszej stronie Facebook.
Znalezienie nowej pracy nie zawsze jest łatwe. Jak zatem sprawić, by nowa praca była niczym skrojona na miarę Twoich potrzeb? Najchętniej chciałbyś, by praca doskonale korespondowała z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, ale przyjazne środowisko pracy oraz dobry kontakt ze współpracownikami są równie ważne. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym celem jest znaleźć Ci wymarzoną pracę. Zależy na tym całej naszej organizacji AB Midden Nederland, której przedstawicielem na terenie Polski jest nasze biuro AB MN Holandia.

Poszukujemy fachowców do ofert pracy w budownictwie i infrastrukturze

AB Midden Nederland posiada bogatą ofertę wakatów dla fachowców w następujących funkcjach:

  • Cieśla
  • Murarz
  • Zbrojarz
  • Betoniarz

Posiadanie ważnych certyfikatów VCA (holenderskie BHP) daje Ci pierwszeństwo przy wyborze. Nowe oferty pracy pojawiają się również na stanowiska: pracownik produkcji elementów budowlanych oraz pomocnik budowlany.

Właściwa osoba na właściwym miejscu

Praca w budownictwie lub infrastrukturze oferuje wiele możliwości dla Ciebie jako fachowca. Bardzo ważne jest dla nas dopasowanie Twoich możliwości do miejsca pracy. Dlatego zawsze najpierw umawiamy się na rozmowę, by dowiedzieć się, czego dokładnie szukasz. Naszym celem jest zatrudnienie właściwej osoby na właściwym miejscu, niezależnie od funkcji. 

Nasze oferty w budownictwie i infrastrukturze: czego możesz się spodziewać?

Praca w budownictwie należy do najciekawszych jakie istnieją. Własnymi rękoma za każdym razem tworzysz coś nowego. Wymaga to oczywiście fachowej wiedzy, nie tylko od Ciebie, ale również od nas samych. AB Midden Nederland doskonale wiemy, jakie wymagania mają nasi zleceniodawcy. Nasze oferty pracy powstają na podstawie wymagań klientów, ale nasze doświadczenie pozwala nam wziąć w nich pod uwagę także życzenia osób szukających pracy. Ponadto, pracując za pośrednictwem AB Midden Nederland możesz liczyć na opiekę koordynatora przed rozpoczęciem pracy, wymianę doświadczeń ze współpracownikami, przyjemną atmosferę w pracy, atrakcyjne warunki umowy oraz ciekawe oferty.

Oferty pracy w sektorze: budownictwo i infrastruktura w regionie Midden Nederland

Odpowiada Ci praca u różncyh zleceniodawców w okolicy? Chcesz być właściwą osobą na właściwym miejscu? Cechuje Cię elastyczność i posiadasz szerokie doświadczenie? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w budownictwie i złóż od razu swoją aplikację!