sector-detail-image
Home
Praca w Holandii
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Zdecydowałeś się przyjechać do Holandii, by podjąć pracę tymczasową. Po przyjeździe chcesz mieć pewność, że nie będziesz mieć kłopotów. AB Midden Nederland dysponuje wieloma mieszkaniami w całym kraju. Zamieszkasz w jednym z nich, zlokalizowanym w pobliżu Twojego miejsca pracy. Zajmiemy się tym dla Ciebie, co oznacza, że możesz rozpocząć pracę niemal od zaraz. Ta strona powinna pomóc w uzyskaniu praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania w Holandii.

Informacje praktyczn

Po rozpoczęciu pracy za pośrednictwem AB Midden Nederland, zostaniesz przydzielony do mieszkania. Zapewniamy zakwaterowanie każdemu pracownikowi tymczasowemu, zawsze, gdy tego potrzebuje. Nie ma znaczenia, czy będziesz pracować przez 2 tygodnie czy dłużej niż 3 miesiące. Musisz przyjechać do Holandii własnym środkiem transportu lub korzystając z pomocy firmy transportowej Koszty podróży pokrywasz samodzielnie. Przed przyjazdem otrzymasz adres, pod którym będziesz mieszkać na czas pobytu w Holandii. Twój tymczasowy dom będzie znajdować się możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Otrzymujesz również numer telefonu osoby, która mieszka w tym domu, oraz numer Twojego koordynatora. Możesz skontaktować się z nimi, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Wszystkie nasze kwatery to domy albo mieszkania. Utrzymujemy nasze domy w porządku i czystości. Wszystkie uszkodzone sprzęty są wymieniane lub naprawiane. Jeśli ściany wymagają malowania, a podłoga naprawy, te kwestie również zostaną załatwione.

 

Wyposażenie

Twoja kwatera składa się z salonu, kuchni, łazienki, toalety oraz kilku sypialni. W każdym z domu jest średnio 7 mieszkańców. Sypialnie są najczęściej dwuosobowe. W niektórych budynkach znajdują się pokoje jednoosobowe. Każda sypialnia jest zamykana na klucz, dzięki czemu możesz tam bezpiecznie przechowywać swoje rzeczy osobiste. Rozumiemy, że poczucie prywatności jest ważne. Otrzymasz własną szafę na ubrania oraz łóżko z materacem i prześcieradłem.

W kuchni znajduje się lodówka i zamrażarka z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania żywności. Kuchnia jest w pełni wyposażona w przybory kuchenne, sztućce i zastawę stołową. Do gotowania do dyspozycji jest kuchnia z piekarnikiem oraz kuchenka mikrofalowa. W łazience jest prysznic lub wanna oraz pralka. W każdym zakwaterowaniu jest dobra sieć Wi-Fi. W naszych mieszkaniach nie ma telewizorów. Koordynatorzy regularnie przeprowadzają kontrole domów, ponieważ chcemy, by były one w doskonałym stanie.

 

Opłaty i zmiana miejsca pracy

Płatność za zakwaterowanie będzie co tydzień potrącana z wynagrodzenia. Opłata ta obejmuje korzystanie z wody, gazu, energii elektrycznej oraz bezprzewodowego Internetu. Po zakończeniu pracy u jednego pracodawcy może się okazać, że będziesz musiał przenieść się do innej kwatery. Oznacza to, że zostaniesz przydzielony do innego domu w pobliżu nowej pracy.

Informacje dodatkow

Masz pytania dotyczące zakwaterowania lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z koordynatorem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!

 

 

Dlatego właśnie AB Midden Nederland

  • Odpowiedź w ciągu 24 godzin
  • Ponad +2100 pracowników
  • Zawsze osobisty kontakt