=

Kim jesteśmy

Szukasz pracy m.in. w technice, w sektorze rolniczym i ogrodniczym lub przy zieleni miejskiej? Za pośrednictwem biura AB MN Holandia znajdziesz odpowiednią ofertę. Oprócz ofert na zatrudnienie tymczasowe i prace sezonowe, regularnie zdarzają się oferty na stałe zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś fachowcem, specjalistą, posiadasz własną firmę czy pracujesz w zmniejszonym wymiarze godzin, w zależności od pojawiających się ofert, sprawdź, co AB MN Holandia ma do zaoferowania właśnie Tobie.

Kooperacja

AB MN Holadnia jest przedstawicielem holenderskiego biura pracy tymczasowej AB Midden Nederland.

Korzenie AB Midden Nederland mają swoje źródło głównie w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Z upływem lat, potrzeba naszej kooperatywnej natury opartej na zacieśnionej współpracy pojawiła się również w innych sektorach. Obok bogatego doświadczenia w sektorze ogrodniczym i rolniczym, jesteśmy także aktywni w sektorach: technika, budownictwo i infrastruktura, logistyka i magazyn, zieleń miejska, przetwórstwo żywności i produkcja. Bycie kooperacją zobowiązuje. Oznacza to, że klienci mogą dołączyć do członkostwa, a następnie korzystać z wielu zalet, jak na przykład zapewnienie ciągłości pracy w przedsiębiorstwie podczas choroby właściciela. Ponadto oznacza to, że współpraca zakorzeniona jest w naszym DNA. Poszukujesz pracy lub pracownika, zachęcamy do poznania naszego sposobu pracy. Zawsze dążymy do znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania. 

Nasze podstawowe wartości:

 • Jakość: zatrudniamy fachowców oraz komunikacja należą do naszych znaków rozpoznawczych
 • Zaufanie: jesteśmy partnerem godnym zaufania nieprzerwalnie od wielu lat
 • Otwartość: jesteśmy łatwo osiągalni i elastyczni
 • Indywidualne podejście: zależy nam, by praca przebiegała w miłej atmosferze
 • Szukasz pracy?

  Szukasz ciekawej pracy i wiesz, co znaczy potrafić zakasać rękawy? Chciałbyś podjąć pracę, w której wreszcie będziesz się czuć na swoim miejscu? Chętnie Ci w tym pomożemy! Śledź naszą stronę na facebooku by zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Najdziesz tam oferty pracy w sektorach takich jak: technika, ogrodnictwo, budownictwo i infrastruktura, logistyka i praca w magazynie lub przetwórstwo żywności i produkcja. Postaramy się zrobić wszystko, by dopasować oferty do profilu kandydata. Znajdź swoją ulubioną pracę.

  Więcej informacji o biurze AB MN Holandia

  Chcesz zdobyć więcej informacji o AB? Odwiedź nasze nasze biuro w Rzeszowie lub wyślij pytanie za pośrednictwem poniższego formularza.

  Formularz kontaktowy!

   
   
  Zobacz naszą poliktykę prywatności