sector-banner-image
Home
O nas

Współpraca z nami –
Razem zajdziemy dalej

Jesteśmy AB Midden Nederland. Twój zaangażowany i wiarygodny pracodawca i partner. Działamy już od 60 lat. Pomagamy rolnikom, by ich działalność była kontynuowana nawet podczas ich choroby. Razem możemy osiągnąć więcej. Niemniej jednak każdy z osobna jest równie ważny. W takiej perspektywie każdy jest równie ważny. Nasza współpraca zapewnia naszym klientom jakość. Zawdzięczamy to naszym profesjonalnym pracownikom i ich wydajności w pracy.

Pełna szacunku do ludzi i ich pracy, co przekłada się na równość i różnorodność. Rzeczowa i stabilna. Dążąca do osiągnięcia wyników w perspektywie długofalowej. Taka właśnie jest współpraca z AB Midden Nederland. Razem zajdziemy dalej.

Razem zajdziemy dalej

Praca

Jesteś nieoceniony. Tak samo jak praca, którą wykonujesz. Dlatego wsłuchujemy się w Twoje życzenia, służąc fachową poradą. AB Midden Nederland wykorzystuje Twoje mocne strony i pomaga Ci się rozwijać. Dzięki szerokiej gamie stanowisk w różnych sektorach, zawsze znajdzie się coś dla Ciebie. Nasza firma działa w głównie w branży rolniczej, co przekłada się na to, że od razu przechodzimy do działania. Robimy to z szacunkiem dla każdej pracy, każdego pracownika i każdego sektora. Wszystko sprowadza się do współpracy z naszymi klientami, pracownikami tymczasowymi, pomocnikami w gospodarstwach, członkami naszego zrzeszenia i pracownikami biurowymi. Czego można od nas oczekiwać? Uczciwej pracy, dobrych warunków pracy w przyjaznej i solidnej firmie. Żadnych pustych obietnic, bo rozumiemy, jak ważna dla Ciebie jest praca.

Organizacja

Rozwój

Podstawowe wartości

Nasza firma kultywuje cztery główne wartości, którymi kieruje się pracownik AB i przekazuje je innym. Nasi pracownicy są
naszymi prawdziwymi ambasadorami. Wszystko zaczyna się od jakości i specjalistycznej wiedzy. Nasi pracownicy są kompetentni i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Korzystają z każdej szansy, by to osiągnąć. Szansy, którą im oferujemy! Przekłada się to na przypływ energii, przedsiębiorcze podejście oraz wkładanie serca w pracę. AB Midden Nederland od 60 lat jest zaangażowanym i rzetelnym pracodawcą oraz usługodawcą. To przedsiębiorstwo spółdzielcze, które pomaga rolnikom i przedsiębiorcom w
prowadzeniu działalności. Osiągamy ten cel, oddelegowując do nich pomocników przy gospodarstwach, którzy w razie potrzeby przejmują ich pracę. Opowiadamy się za równymi i trwałymi relacjami, ponieważ je cenimy. Wierzymy w docenianie i poświęcanie uwagi każdemu oraz w naszą współpracę pełną różnorodności. Wynika to ze społecznego i opiekuńczego charakteru naszej  irmy. Razem możemy osiągnąć więcej. Przy takim podejściu każdy jest równie ważny. Stąd nasze hasło, które brzmi: „Razem zajdziemy dalej”.

Jak powstała nasza firma?

Był rok 1963. Sześciu producentów mleka z Vijfheerenlanden, regionu w Holandii Południowej, rozpoczęło współpracę. Jaki był ich cel? Chcieli zapewnić ciągłość działania swoich gospodarstw. W latach siedemdziesiątych, dzięki tej współpracy zaczęto dostarczać pracowników do firm i dostawców zwierząt gospodarskich.

Agencja zatrudnienia AB Midden Nederland

Rok 1999 był kolejnym ważnym kamieniem milowym: od tamtego momentu działamy pod nazwą AB Midden Nederland. Staliśmy się dużym, spółdzielczym pośrednikiem zatrudnienia na rynku. Pomimo naszego rozwoju nadal bardzo cenimy zrównoważoną współpracę z naszymi klientami. Zapewnianie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach sprawia, że wielu klientów znajduje w AB Midden Nederland odpowiednich pracowników tymczasowych oraz pomocników przy gospodarstwach. Dbamy o naszych pracowników i klientów. Jak? Poświęcając im uwagę oraz rekrutując i wybierając specjalistów. Organizujemy również szkolenia i kursy dla naszych pracowników. Wszystko robimy wspólnie. Razem zajdziemy dalej.

Nasze główne wartości

corevalue-icon

Jakość

Zatrudniamy fachowców oraz komunikacja należą do naszych znaków rozpoznawczych

corevalue-icon

Zaufanie

Jesteśmy partnerem godnym zaufania nieprzerwalnie od wielu lat

corevalue-icon

Otwartość

Jesteśmy łatwo osiągalni i elastyczni

corevalue-icon

Indywidualne podejście

Zależy nam, by praca przebiegała w miłej atmosferze

Oferujemy prace w
róznych sektorach

Natalia Sulkowska
Katarzyna Aftanas
Ula Muszynska
Rudy Ballast
Jagoda Musielak
Bram Schouten

Zaangażowany zespół
AB Midden Nederland

AB Midden Nederland jest jednym z największych pośredników pracy w Holandii Środkowej i Południowo-Zachodniej. To ciężka praca! Wszyscy nasi pracownicy są zaangażowani i przejawiają pasję do pracy. Poznaj nasz zespół: chcielibyśmy Ci się przedstawić.

Nasze oddziały

Rzeszów (PL)

teammember-image

Bernardynska 3
35-069 Rzeszów